top of page
zielona dobroć

O Poradni Dietetyczno - Sportowej

dietetyk Włocławek Ryszard Sypniewski
Ryszard Sypniewski
Absolwent AWF, dyplomowany dietetyk

od 25 lat zajmuje się sportem oraz zdrowiem. Przygodę swoją rozpocząłem od uprawnia Kyokushin Karate. W ciągu 15 lat udało mi się sięgnąć po najwyższe trofea w Polsce, m.in. Mistrzostwo Polski seniorów, juniorów, Puchar Polski oraz członkostwo w kadrze narodowej. Po zakończeniu studiów na Akademii Wychowania Fizycznego rozpocząłem prace w branży fitness, zbierając doświadczenie oraz uczestnicząc w dziesiątkach szkoleń i konferencji. Od tego czasu rozpisałem setki planów treningowych, pomagałem swoim klientom budować i redukować masę oraz dbać o zdrową sylwetkę. Byłem trenerem motorycznym 1 ligowego zespołu siatkówki kobiet. Pragnąc rozwijać się dalej, rozpocząłem studia na kierunku dietetyka, które ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym.

Od 10 lat pracuje w sklepie z ziołami oraz suplementami diety, gdzie codziennie doradzam jak wspomóc budowanie wymarzonej sylwetki oraz poprawić swoje zdrowie za pomocą odpowiedniego żywienia oraz celowanej suplementacji. 

ROZPISUJEMY
Yes_Check_Circle.svg.png
Yes_Check_Circle.svg.png
Yes_Check_Circle.svg.png
Yes_Check_Circle.svg.png
Yes_Check_Circle.svg.png
Yes_Check_Circle.svg.png
Yes_Check_Circle.svg.png
Diety redukujące tłuszcz

Diety budujące masę

Diety dla sportowa

W chorobach tarczycy

W cukrzycy

Plany treningowe

Treningi motoryczne

Poznaj nas !

 

Poradnia Dietetyczno-Sportowa to miejsce stworzone dla wszystkich osób, które pragną zmienić swoje ciało, poprawić zdrowie oraz polepszyć wyniki sportowe.

 

Nasze motto to słowa ojca medycyny Hipokratesa   

       

„Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”

 

Cytat ten jest celowo przez nas wybrany, gdyż są to słowa z którymi się utożsamiamy i w które mocno wierzymy. Naszą misją jest nieść pomoc za pomocą zdrowego jedzenia oraz stylu życia.

​Pisząc jadłospis zawsze kierujemy się właśnie stylem życia pacjenta, który poznajemy na szczegółowym wywiadzie. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć czas na stanie w kuchni i przygotowywanie wielu posiłków. Dlatego też nasze diety są wygodne, proste w przygotowaniu oraz pełne wskazówek i zamienników, aby maksymalnie ułatwić życie naszym podopiecznym. Godziny i ilość posiłków zawsze ustalamy wspólnie, podobnie listę produktów oraz wszelkie wykluczenia z diety.

Nie musisz stać w kuchni godzinami i szykować po 5-6 posiłków, aby osiągnąć wymarzony cel. Pokażemy Ci, ale przede wszystkim nauczymy,  jak w prosty sposób ugotować sobie posiłek lub szybko znaleźć zdrowy zamiennik.

Jeżeli dolega Ci jakaś jednostka chorobowa i nie wiesz od czego zacząć dietę, również zapraszamy Cię do nas. W prosty sposób wyjaśnimy na czym polega Twoja dolegliwość, zanalizujemy Twoje badania oraz rozpiszemy jadłospis z uwzględnieniem aktualnego stanu zdrowia. Specjalizujemy się w chorobach tarczycy, cukrzycy lub insulinooporności.

Dzięki współpracy z laboratorium Synevo, nasi podopieczni mogą skorzystać ze specjalnych zniżek  na badania krwi, które będą pomocne w ułożeniu diety i kontroli stanu zdrowia.

Mamy świadomość tego, że żywność jest co raz słabszej jakości. Zawiera o wiele mniej witamin i minerałów niż 20 lat temu. Wszechobecne pestycydy, dodatki do żywności, konserwanty nie są obojętne dla naszego ciała (wg raportu NIK przeciętny Polak zjada 2 kg chemii w roku!). Dlatego też kładziemy duży nacisk na jakość i pochodzenie produktów, co ma duże znaczenie dla naszego zdrowia.

Piszemy diety na redukcję masy ciała, budowanie mięśni oraz dla sportowców chcących poprawić wyniki sportowe. Jako jedyni w mieście współpracujemy ze sklepem FORMA - ze zdrową żywnością, ziołami, witaminami i minerałami oraz suplementami dla sportowców. Potrafimy umiejętnie uzupełnić niedobory żywieniowe, wspomóc leczenie celowaną suplementacją oraz zwiększyć osiągi sportowe poprzez dobór odzywek odpowiednich do dyscypliny sportowej.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące diety, zdrowia czy sportu, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy.
Prezentacja w wykonaniu Ryszarda Sypniewskiego na Medycznym Uniwersytecie Trzeciego Wieku (od 42 min)
dietetyk dieta przeciwzapalna
Ryszard-Sypniewski-dietoterapia-w-onkolo
wspołczesna_suplementacja_w_sportach_wy
olimpci weghtlifting
Ryszard-Sypniewski-dietoterapia-w-chorob
Ryszard-Sypniewski-dietetyka-sportowa-ws
fitness & welnness 2012
roczna akademiaaaa
fitstyle summer
Dyplom dietetyka
kongres trenera certyfikat
Dyplom AWF
fit expo
certyfikat wspolczesne wyzwania dietetyk
bottom of page